کارگاه جوشکاری

جوشکاری یکی از زمینه‌‌‌های اصلی فعالیت ما است. مهارت، کیفیت و دقت از الزامات اصلی در کارگاه‌های جوشکاری ما محسوب می‌شود. تکنسین‌های جوشکاری ما که دارای تخصص بالایی هستند با پشتیبانی تجهیزات مدرن، این امکان را برای ما فراهم می‌کنند که طیف گسترده‌ای از روش‌های مختلف جوشکاری را ارائه دهیم. در حال حاضر 36 جوشکار حرفه‌ای در شرکت غدیر فعالیت دارند که همگی توسط یک شرکت ثالث مستقل مطابق با استاندارد ISO 9606-1&2 ممیزی و تایید شده‌اند. جوشکاران ما دارای گواهینامه در گروه‌ها و دسته‌های مختلف جوشکاری هستند (در حال حاضر 80 گواهینامه‌ی مختلف). علاوه‌براین، در صورت نیاز برای کارهای بسیار تخصصی، امکان اخذ گواهینامه جدید مطابق با مشخصات مورد نظر مشتری وجود دارد. تمامی فرآیندهای جوشکاری در این شرکت، بر اساس یک دستورالعمل جوشکاری (WPS) که توسط نتایج صلاحیت و کیفیت جوش (WPQR) پشتیبانی می‌شود، اجرا می‌شود. همچنین، در این شرکت، تمام اتصالات جوش مطابق با ISO 5817 از نظر کیفیت ارزیابی می‌شود. ما می‌توانیم اکثر فلزات را بدون در نظر گرفتن ابعاد، اندازه یا شکل جوش دهیم. همچنین امکان تولید به‌صورت نمونه اولیه، سفارش تعداد کم یا تولید به‌صورت تیراژی نیز در غدیر وجود دارد.

جوشکاری کربن استیل

جوشکاری کلیه‌ی تجهیزات و سازه‌ها از جنس فولادهای کربنی به‌صورت اختصاصی در سه سالن مجهز به مساحت 9000 متر مربع انجام می شود. بخش جوشکاری ما می‌تواند بسیاری از کارهای جوشکاری را با استفاده از روش‌های SMAW، MAG، MIG و فرآیندهای جوشکاری مقاومتی انجام دهد. ما می‌توانیم همه چیز را به ویژه در حوزه‌ی توربین‌های گازی، صنایع نفت و گاز و همچنین سازه‌های فولادی صنعتی از قطعات و اجزاء کوچک تا سازه‌های بزرگ با وزن بیش از 30 تن جوش دهیم.

جوشکاری فولادهای ضدزنگ

در شرکت غدیر، جوش‌کاری تمامی محصولات از جنس فولادهای ضد‌زنگ در یک سالن مستقل به مساحت بیش از 6000 متر مربع انجام می‌شود. ما انواع فرآیندهای جوشکاری از جمله جوشکاری TIG، جوشکاری مقاومتی و جوشکاری MIG را بر روی فولادهای ضدزنگ انجام می‌دهیم. جوشکاران این شرکت، در جوشکاری لوله‌ها و ورق‌های فولادی تقریباً در هر ضخامتی آموزش‌دیده، با تجربه و ماهر هستند. این شرکت برای فرآیندهای جوشکاری TIG و MIG روی فولاد ضد زنگ، مجهز به دستگاه‌های جوشکاری Kemppi است.

جوشکاری آلومینیوم

جوشکاری انواع قطعات کوچک و بزرگ و نیز لوله‌ها و سازه‌های از جنس آلومینیوم در شرکت غدیر با روش‌های MIG و TIG با استفاده دستگاه‌های Kemppi انجام می‌شود.