خدمات فنی و مهندسی

ارایه خدمات مختلف در زمینه مشاوره، طراحی و مهندسی معکوس قطعات و تجهیزات پیچیده در صنایع مختلف

خدمات بازرگانی

خدمات بازرگانی و تأمین مواد اولیه، قطعات و تجهیزات خاص ارائه خدمات بازرگانی در حوزه تامین تجهیزات و مهندسی خرید در صنایع نیروگاهی، نفت و گاز و پتروشیمی

خدمات بازرسی و کنترل کیفیت

ارائه خدمات نظارت و بازرسی فنی ساخت سازه‌ها و قطعات، تجهیزات مکانیکال، الکتریکال و قطعات استاندارد درحوزه‌های مختلف صنعتی

شرکت غدیر برای ارائه‌ی محصولاتی با کیفیت بالا، به نحوی که تمامی انتظارات مشتری و استانداردهای نظارتی را برآورده کند، خود را متعهد می‌داند. در واقع، کیفیت، یکی از عوامل برتری ما نسبت به رقبای خود در بازار محسوب می‌شود.

واحد کنترل کیفیت این شرکت متشکل از متخصصان واجد شرایط و شایسته‌ای است که چندین سال تجربه صنعتی دارند. طیف وسیعی از کنترل‌ها بر تمام مراحل ساخت با رعایت به‌روزترین استانداردهای بین المللی توسط تکنسین‌های مجرب ما اجرا می‌شود. تمامی آزمون‌های غیرمخرب کنترل کیفیت توسط بازرسان این شرکت که مطابق با ASNT/Level II تأیید شده‌اند انجام می‌شود، و برای آزمون‌های مخرب از آزمایشگاه‌های معتبر مرجع دارای گواهینامه ISO 17025 خدمات گرفته می‌شود.

برنامه‌ی جامع تضمین کیفیت در این شرکت به استانداردهای گواهینامه‌ی ISO-9001:2015 و سایر الزامات قابل اجرا پایبند است و بر بهبود مستمر سیستم کیفیت ما تمرکز دارد. در این شرکت، واحد کنترل کیفیت در مورد مسائل مربوط به کیفیت مواد اولیه تا محصول نهایی، با واحدهای تولید، مهندسی و بازرگانی دائماً در تعامل است. علاه‌بر این، شرکت غدیر به طور جدی در فناوری‌های بازرسی و آموزش مداوم بازرسان کنترل کیفیت خود، سرمایه گذاری می‌کند. واحد کنترل کیفیت ما مجهز به انواع تجهیزات و ابزارهای کنترل کیفیت، تجهیزات تست‌های غیرمخرب و امکانات ابعادبرداری سه‌بعدی CMM است. همچنین، این شرکت مجهز به یک آزمایشگاه کالیبراسیون دقیق برای کالیبره‌کردن ابزارهای کنترل ابعادی است.

علاوه بر این، سیستم ERP ما قابلیت ردیابی کامل تاریخچه، موقعیت و مسیر یک محصول یا دسته‌ای از محصولات را در طول زنجیره تأمین به ما می‌دهد. این قابلیت ردیابی با استفاده از شیوه‌های مستندسازی استاندارد در مورد مواد خام، فرآیندهای تولید، بازرسی‌ها و آزمون‌های کنترل کیفیت برای هر محصول ثبت و به صورت الکترونیکی نگهداری می‌شود. این مستندات کامل برای هر محصول با توجه به نوع درخواست مشتریان قابل ارائه است.