کارگاه برشکاری و ورقکاری

واحد برشکاری و ورقکاری در شرکت غدیر، در فضایی به مساحت بیش از 2000 مترمربع، مجهز به انواع اره‌های نواری و دیسکی، دستگاه برش CNC و پلاسما، دستگاه‌ ورق صاف‌کن، گیوتین و دستگاه‌های خم‌کاری و رولینگ است.

کارگاه عملیات حرارتی

HEAT TREATMENT WORKSHOP

انواع عملیات زیر با استفاده از کوره‌ها و تجهیزات موجود در واحد عملیات حرارتی شرکت غدیر قابل انجام است

سخت‌کاری سطحی انواع شافت‌ها، بادامک‌ها و چرخ دنده به روش القایی

انجام عملیات سمانتاسیون، آنیلینگ، نرمالایزینگ، کربورایزینگ، کونچ تمپر و سخت‌کاری با روغن و آب

نیتراته کردن قطعات تا قطر 350 میلیمتر

تنش زدایی قطعات با ابعاد 4*4*4 متر

کارگاه‌های رنگ‌آمیزی، اسیدشوئی و سندبلاست

SANDBLASTING, PICKLING AND PAINTING WORKSHOPS

شرکت غدیر علاوه بر کارگاه‌های اصلی، مجهز به سالن‌های اختصاصی و جداگانه‌ای برای فرآیندهای تکمیلی سندبلاست، اسیدشویی و رنگ‌آمیزی محصولات در زمینی به مساحت حدود 2000 متر مربع است.

کارگاه پایپینگ

PIPE FABRICATION WORKSHOP

برای پایپینگ، مونتاژ و تست تجهیزات و ابزارهای دقیق توربین سالن اختصاصی و ویژه‌ای در شرکت غدیر وجود دارد.

کارگاه مونتاژ تجهیزات و اسکیدها

SKID ASSEMBLY WORKSHOP

در شرکت غدیر، یک سالن اختصاصی برای پایپینگ، مونتاژ نهایی و تست مجموعه‌های الکترومکانیکی مدولار، اصطلاحاً اسکیدها (Skid)، وجود دارد. کلیه فعالیت‌های مربوط به مونتاژ این نوع محصولات توسط یک تیم مجرب متشکل از تکنسین‌های پایپینگ و ابزار دقیق انجام می‌شود.

کارگاه مونتاژ تابلوهای برق‌ 

ELECTRICAL PANEL ASSEMBLY WORKSHOP

شرکت غدیر دارای یک کارگاه اختصاصی به مساحت 1000 متر مربع برای مونتاژ تابلوهای برق صنعتی است. در این امکان مونتاژ و تست انواع تابلو برق‌های صنعتی نظیر پنل‌های توزیع، LV، PLC، تابلوهای کنترل، تابلوهای حفاظتی، جعبه تقسیم‌ها و نیز تابلوهای کنترل اطفاء حریق مطابق با استانداردهای بین المللی (IEC) وجود دارد.

کارگاه مونتاژ نهایی و پکیجینگ توربین

TURBINE PACKAGING WORKSHOP

شرکت غدیر دارای یک کارگاه اختصاصی مونتاژ و تست نهایی توربین‌های گازی (packaging) تا توان 70 مگاوات با ظرفیت مونتاژ سالانه 20 دستگاه توربین است. این سالن ویژه در زمینی به مساحت 3000 متر مربع مجهز به جرثقیل‌های سقفی 25، 10 و 10+5 تنی با 15 متر ارتفاع تا زیر قلاب است. در حال حاضر از این سالن برای مونتاژ نهایی و پکیجینگ مجموعه توربین گاز ملی 25 مگاواتی (IGT25) استفاده می‌شود. همچنین، تیم تکنسین‌‌های این کارگاه در زمینه‌ی ارائه خدمات پکیجینگ و مونتاژ نهایی انواع توربین‌های گاز، توربین بخار و کمپرسور گاز توانمند هستند.